Postupujeme zpravidla v několika fázích:

  1. Zahájení, příprava, sběr požadavků a nastavení spolupráce s klientem, získání nezbytných vstupních informací od klienta, aby mu projekt plně vyhovoval po všech stránkách.
  2. Zaměření prostoru, sběr doplňkových informací.
  3. Studie a základní rozhodnutí (např. umístění vestavných prvků, umístění velkých kusů nábytku, barevnost, celková úroveň, materiálové provedení atd.).
  4. Konečný projekt – půdorysy příp. nárysy zařízené konkrétními položkami, barevná schémata, fotografie navrhovaného nábytku a zařízení, soupiska nákupů, ceny zařízení, rozpočet, dostupnost, doporučení vhodných obchodů, výrobců či realizačních firem.
Poskytujeme i samotné poradenství bez vypracování následovného návrhu.

Cena se odvíjí od velikosti a členitosti místností, od počtu a složitosti navrhovaných variant, od počtu navrhovaných komponentů a pohybuje se kolem 350,- Kč na hodinu se zálohovou platbou cca 70%.

Současným trendem v bydlení je rostoucí individualita. Návrh designu interiéru od profesionálů už dávno nepředstavuje luxus, ale stal se běžným požadavkem. S námi navíc můžete zvolit zcela neobvyklé řešení. Nestane se vám pak, že stejný nábytek uvidíte třeba u vašeho souseda…